RK73G2BRTTD1650F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1650F
JLCPCB Part #
C7340549
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS