RN732BTTD1582A25
MFR.Part #
RN732BTTD1582A25
JLCPCB Part #
C3990576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS