RN73R2ETTD1802F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1802F100
JLCPCB Part #
C4297345
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS