RK73G2ATTD8661F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8661F
JLCPCB Part #
C6269929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS