SG73S2ATTD6342D
MFR.Part #
SG73S2ATTD6342D
JLCPCB Part #
C4046346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS