RT0805BRC07287KL
MFR.Part #
RT0805BRC07287KL
JLCPCB Part #
C864801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS