RN732ATTD9313D50
MFR.Part #
RN732ATTD9313D50
JLCPCB Part #
C3952910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS