RK73G2ATTD8662F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8662F
JLCPCB Part #
C7049655
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS