ERJ-HP6D1802V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6D1802V
JLCPCB Part #
C5688012
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS