RK73G2ATTD6493F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD6493F
JLCPCB Part #
C6975050
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS