RK73G2ATTD2202C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2202C
JLCPCB Part #
C5874415
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS