HV732HTTE395G
MFR.Part #
HV732HTTE395G
JLCPCB Part #
C3979851
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS