RK73G2ATTD6193F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6193F
JLCPCB Part #
C6269905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS