RN73R2BTTD25R8B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD25R8B25
JLCPCB Part #
C2547231
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS