RN73H1JTTD3741B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3741B25
JLCPCB Part #
C4109184
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS