RK73G2ATTD6490F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6490F
JLCPCB Part #
C7284457
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS