RN73H2ATTD2770A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2770A25
JLCPCB Part #
C2571223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS