SG73W2HTTE471M
MFR.Part #
SG73W2HTTE471M
JLCPCB Part #
C4283052
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS