RK73G2ATTD6492C
MFR.Part #
RK73G2ATTD6492C
JLCPCB Part #
C5850883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS