RK73G1ETTP6651C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6651C
JLCPCB Part #
C2580933
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS