SG73S2ETTD3300D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3300D
JLCPCB Part #
C4228795
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS