RK73G2ATTD6343D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6343D
JLCPCB Part #
C5874555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS