RN73H2BTTD3003F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3003F10
JLCPCB Part #
C2558833
Description
250mW 300kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS