SG73S2ERTTD1201D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1201D
JLCPCB Part #
C6487773
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS