RN73R2ETTD1562F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1562F100
JLCPCB Part #
C2604728
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS