RN73H1JTTD4593B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4593B25
JLCPCB Part #
C4016824
Description
100mW 459kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS