SG73P2BTTD9091F
MFR.Part #
SG73P2BTTD9091F
JLCPCB Part #
C4056631
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS