RK73G2ATTD46R4F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD46R4F
JLCPCB Part #
C7049580
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS