RN73R2BTTD2080C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2080C50
JLCPCB Part #
C2548411
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS