RN73H2ETTD28R7D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R7D100
JLCPCB Part #
C4258010
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS