SG73P2BTTD12R4D
MFR.Part #
SG73P2BTTD12R4D
JLCPCB Part #
C4072619
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS