RN73H2BTTD2033B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2033B50
JLCPCB Part #
C2557387
Description
203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS