RN73H1JTTD7771D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7771D50
JLCPCB Part #
C4134771
Description
100mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS