RK73G2ATTD3741C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3741C
JLCPCB Part #
C7340388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS