RK73G2ATTD1741C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1741C
JLCPCB Part #
C7284310
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS