RN731JTTD1840F50
MFR.Part #
RN731JTTD1840F50
JLCPCB Part #
C4281548
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS