RN73H2ATTD4532C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4532C10
JLCPCB Part #
C4045141
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS