SR732HTTE4R99F
MFR.Part #
SR732HTTE4R99F
JLCPCB Part #
C2601246
Description
-55℃~+150℃ 4.99Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS