SG73P2ARTTD184G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD184G
JLCPCB Part #
C6221407
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS