RK73G2ATTD3011D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3011D
JLCPCB Part #
C7340360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS