SG73P2E1RTTD4020D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4020D
JLCPCB Part #
C5751394
Description
-55℃~+155℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS