RK73G2ATTD3013D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3013D
JLCPCB Part #
C6648661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS