HV732ATTD1693D
MFR.Part #
HV732ATTD1693D
JLCPCB Part #
C4334662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS