RN73H1JTTD7411F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7411F50
JLCPCB Part #
C4134622
Description
100mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS