P0805K3703BBT
MFR.Part #
P0805K3703BBT
JLCPCB Part #
C4342902
Description
-55℃~+155℃ 200mW 370kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount