RK73G2ATTD2491C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2491C
JLCPCB Part #
C5874440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS