RN73H2ETTD10R6F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R6F100
JLCPCB Part #
C4028453
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS