SG73S1ETTP4703D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4703D
JLCPCB Part #
C4078398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS