AF0805FR-07232RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0805FR-07232RL
JLCPCB Part #
C20144109
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS