RK73G2ATTD2431C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2431C
JLCPCB Part #
C5874438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS